Menu
Skazani na Rugby

Skazani na Rugby

projekt: Eliot // Promo RUGBY EliAda.pl

SKAZANI NA RUGBY to motto, którym się kierujemy w naszej codziennej pracy. Opiera się ono na elementach kojarzących się z więziennictwem, ma na celu wzbudzenie kontrowersji. Kontrastowość ta jest celowym zabiegiem realizowanym przez pomysłodawców w promocji idei rugby. Ma na celu zachęcenie do przemyślenia wyborów, jakich często dokonujemy, a nie utożsamianie rugby z środowiskiem kryminalistów. Wręcz przeciwnie, SKAZANI NA RUGBY to inicjatywa oparta o aspekt wolnościowy, którego wykładnikiem staje się samorealizacja, spełnienie i obranie właściwej drogi w walce, którą toczymy o samych siebie.
W grudniu 2015 ukazała sie książka pt. "Skazani na Rugby" zawierająca dwupłytowy album muzyczny Cd1 "Pasja Czyni Wolnym" i Cd2 "Drużynowy Sport Walki"

zrealizowaliśmy:

  • logotyp,
  • projekt i druk obrazów na pcv w technologi druku UV,
  • projekt kalendarzy na rok 2016,
  • wizualizacje materiałów reklamowych,
  • projekt i wdrożenie strony internetowej promorugby.pl,
  • szkolenie zespołu Promo RUGBY w zakresie obsługi systemu CMS.

Projekt Skazani Na Rugby - portfolio, EliAda

Facebook Twitter Google+ Pinterest LinkedIn VK
(0 głosów)
Najbliższy mecz Reprezentacji Polski

POLSKA : BELGIA

Sobota 19 marzec Warszawa odwiedź portal Promo Rugby bądź na bieżąco Tworzymy nową historię w rugby. Największa oprawa meczu reprezentacji Polski w meczu przeciwko Belgom. Polska-Belgia - 19 marca pierwsze w tym roku starcie na arenie międzynarodowej.

tel. 535 577 755
EliAda, studio reklamy
81-391 Gdynia
×